JUSTFOG-MİNİFİT ELEKTRONİK SİGARA

JUSTFOG-MİNİFİT ELEKTRONİK SİGARA


JUSTFOG MİNİFİT , Elektronik Sigara Dünyasında devrim niteliğinde olan son teknoloji ürünü pod mod cihazların en başarılı ve en verimli cihazlarından biridir.

Sadece 7 cm boyutunda olan bu küçük cihaz , sağladığı boğaz vurumu ve sıkılık ile sigara hissiyatınızı tam olarak karşılamaktadır.

7 cm boyutu ile büyük cihazlardan hoşlanmayan kullanıcılar için tasarlanmıştır.Gömlek cebinizde ve çakmak cebinizde rahatlıkla taşıyabilmektesiniz.

Küçük boyutuna rağmen tatmin edici bir buhar performansı sunmaktadır.Ayrıca gerçek sigara gibi boğaz vurumu ve sıkılık en önemli özellikleri arasındadır.

Flash bellek boyutundaki bu cihazın 370 mah batarya gücü günlük kullanım için rahatlıkla yeterlidir.Şarj süresi ortalama 45 dakika içinde tam olarak şarj olmaktadır.

Çinko alaşımlı özel gövdeye sahip olan Minifit , 3 kademeli Led ışıklı şarj göstergesi ile şarjının ne kadar kaldığını rahatlıkla göstermektedir.

Çok rahat ve basit kullanıma sahip olduğundan dolayı kullanıcılar tarafından oldukça fazla rağbet gören Minifiti kesinlikle denemenizi tavsiye ederiz.

4 kere seri şekilde basılarak açılan Minifit , 4 kere seri şekilde basılarak kapanmaktadır.Kullanmak için şarj göstergesi üstündeki düğmeye basılı tutmanız yeterlidir.

Kartuş içindeki plastik tıpayı çekerek likit dolumunu rahatlıkla yapabilirsiniz.Kullanıma göre değişmekle beraber tam dolu kartuş 1 gün için rahatlıkla yeterli gelmektedir.

2 bölümden oluşan Minifitin üst taraftaki kartuşu değişmektedir.Pod mod cihazlarin kartuş ömrü kullanıma göre değişmekle beraber ortalama 20-25 gündür.

Kartuş ömrünün daha fazla olması için yüksek Pg olan likitleri kullanmanızı tavsiye ederiz.Örneğin Pg % 30-% 40-% 50 olan likitler uygundur.

Not : İlk kullanımda kartuşa  likiti doldurduktan sonra , 30 dakika bekleyip kullanıma başlayabilirsiniz.

Kartuş ömrü için kartuştaki likiti kontrol edip bitmesine yakın likit takviyesi yapmanız önemlidir.

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
    Kötü           İyi

  • Ürün Kodu: 072
  • Stok Durumu: 2
  • 220,00TL

Mevcut Seçenekler:

Kapıda Ödeme